Polityka Prywatności

 

Serwis http://niezaleznypartner.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w dowolnym momencie. Każdego użytkownika serwisu, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej

Podstawowa zasada: właściciele serwisu http://niezaleznypartner.pl nie sprzedają i nie udostępniają osobom trzecim danych personalnych użytkowników.

Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać tego serwisu, nie zapisywać się na listy mailingowe i nie korzystać z usług oferowanych przez właścicieli serwisu.

 

Dane Osobowe

W trakcie korzystania z Serwisu, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób (np. adres e-mail) Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania Serwisu i korzystania z niego. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

 

Wyłączenie Odpowiedzialności

Serwis http://niezaleznypartner.pl:

Został stworzony po to, aby pomóc użytkownikom w osiągnięciu niezależności finansowej, pokazać w jaki sposób można oszczędzać pieniądze na zakupach, zarabiać online, jak tworzyć swój kapitał na świadczenia, z których będzie można korzystać za min. 10 lat oraz pokazać, że samorozwój jest podstawą do osiągania celów. Pokazujemy metody i praktyczne rady, których celem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu w Internecie w oparciu o konkretne firmy dające taką możliwość.

To, że nasza pomoc/rady w niektórych przypadkach okazują się być dużym krokiem naprzód w kwestii budowania wolności finansowej, nie znaczy, że dla każdej osoby będą idealnym rozwiązaniem. Każdy człowiek jest inny i ma zupełnie inne podejście do działania, zupełnie inną mentalność, w związku z czym nie można brać naszych porad jako w 100% gwarantujących sukces, bo sukces zależny jest w głównej mierze od osoby, która korzysta z tych porad (od mentalnego nastawienia, działania itp.)

Właściciele Serwisu nie biorą na siebie odpowiedzialności za reklamy (które być może, sporadycznie zostaną wysłane droga mailową lub umieszczone w serwisie). Kupujący powinien powziąć wszelkie środki ostrożności kupując/płacąc za towar/usługę reklamowaną na łamach tego Serwisu. Zwracamy dużą uwagę na to, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, lecz nie możemy odpowiadać za ich czyny.

 

Niezapowiedziane Wiadomości

Właściciele Serwisu zastrzegają sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadają i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości właściciele Serwisu rozumieją informacje odnoszące się bezpośrednio do ich serwisów, usług i produktów oraz niekomercyjne wiadomości (np. życzenia).

 

Copyright © 2014 by NiezaleznyPartner.pl